poniedziałek, 29 lipca 2013

Jak rozkręcić firmę?

Każdego dnia, każdego przedsiębiorcę lub człowieka przedsiębiorczego pracującego w dziale marketingowym lub handlowym dręczy jedna myśl - jak mam rozkręcić firmę? Jak zdobyć nowych klientów?

Pytanie proste, aczkolwiek trudno na nie odpowiedzieć w jednym poście w kilku zdaniach. Dla trenerów biznesu lub guru sprzedaży odpowiedź jest prosta, ale zastosowanie jej w praktyce jest trudne i wymaga wiele praktyki, cierpliwości i wysiłku. Nie każdy również osiąga sukces.

Istnieją szkolenia z technik sprzedaży. Czy płatne czy dofinansowane przez Unię Europejską są zawsze ciekawe, ale jak zwykle nie wnoszą wiele w praktyce.

Stąd wziął się pomysł na stosowanie reklamy. Druk wizytówek, ulotek , plakatów czy banerów jest bardzo prosty i w stosunku do innych metod pozyskiwania klientów naprawdę tani.
Jeżeli będziemy stale dystrybuować naszą reklamę do potencjalnych odbiorców, stanie się ona coraz bardziej efektywna. Dystrybucja musi być stała i szeroka, dopiero wtedy przekonamy się o jej działaniu i efektywności. Przy długotrwałej kampanii reklamowej będziemy mądrzejsi o wiedzę na temat naszego klienta.

Przy pozyskaniu dużej ilości klientów po szerokiej kampanii reklamowej klienci powinni polecać nas swoim znajomym. Wkrótce powinna zadziałać najtańsza i najlepsza reklama - poczta pantoflowa.

Wizytówki, ulotki, plakaty, banery i wiele innych. Dostępne w całej Polsce. Kolorlove Projekty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.